Historie van Berghuizen

Vanaf maandag 5 september gaat Jan Olde Kalter belangstellenden meenemen in de geschiedenis van Berghuizen. Naast verhalen en foto’s heeft hij aandacht voor thema’s als stamboomonderzoek en de annexatie door Oldenzaal in 1955.

Iedere 1e maandag van de maand staat Boerderij Stakenboer, vanaf september t/m april, in het teken van geschiedenis. Van 13.30 uur tot 15.30 uur wordt in informele sfeer gepraat over Berghuizen in vroegere tijden. Er staat telkens een thema centraal, zoals de periode voor en na 1955, de geschiedenis van Boerderij Stakenboer en ‘woar bin ik er een van’. Dit gaat in samenspraak met de deelnemers. Er zijn foto’s, verhalen en lezingen, aanwezigen worden uitgenodigd om ook hun verhalen te delen.

De bijeenkomsten staan gepland op de maandagen:

  • 5 september
  • 3 oktober
  • 7 november
  • 5 december
  • 6 februari 2023
  • 6 maart 2023
  • 3 april 2023

Telkens van 13.30 uur tot 15.30 uur in Boerderij Stakenboer aan de Burgemeester Wallerstraat 115. Er is ruimte voor ca. 30 deelnemers.

Aan deze interactieve bijeenkomsten zijn geen kosten verbonden, belangstellenden dienen zich wel vooraf aan te melden. Dit kan bij Impuls via telefoonnummer 0541 571414 of per mail: stakenboer@impuls-oldenzaal.nl.

Wanneer

  • 5 sep - 31 dec 2022
    • elke 1e maandag van de maand | - uur

Locatie

Boerderij Stakenboer

Adres
Burg. Wallerstraat 115, 7574 ZM Oldenzaal
Telefoon
0541 - 571 421

Tip je vrienden

facebook twitter