cursus kunstgeschiedenis
Kleuren uit de kunst
- 8 januari - 5 februari
- 14:00- 16:30
- € 80,00
- Oldenzaal
Bijna iedereen heeft een lievelingskleur die ook vaak bepaalt of wij een kunstwerk wel of niet mooi vinden.
Bijna iedereen heeft een lievelingskleur die ook vaak bepaalt of wij een kunstwerk wel of niet mooi vinden.
Al sinds de prehistorie zijn mensen bezig geweest met het maken van kleuren. Deze werden een symbolische waarde toegekend. In de loop der eeuwen zijn er in de kunst steeds meer kleuren bijgekomen die qua betekenis per periode verschillen.
In deze cursus kunstgeschiedenis van vier lessen gaan we aan de hand van vele meesterwerken de symboliek van de belangrijkste basiskleuren onder de loep nemen.
De cursus wordt in vier lessen gegeven door kunsthistorica Miranda Nieuwenhuis op donderdag 8, 15, 22 januari en 5 februari van 14.00 uur tot 16.30 uur in de bibliotheek Oldenzaal.
De cursusprijs is 80 euro, inclusief reader, afbeeldingen, koffie/thee en lesmateriaal.
Meer informatie kun je vinden op de website van de bibliotheek Oldenzaal.
Aanmelden kan door een mailtje te sturen naar mirandanieuwenhuis@live.nl
Wanneer
Prijzen
- Entreeprijs
- € 80,00







