Twentse (kunst)week. Heel veel leuks te doen en te beleven voor jong én oud.
Leestijd 3 minuten1031 x bekeken
Van zaterdag 15 oktober t/m zondag 23 oktober organiseert Oldenzaal Promotie de ‘Twentse Week’! Tijdens deze week in de herfstvakantie worden verschillende activiteiten in en rondom het centrum van Oldenzaal georganiseerd. Doe je gezellig mee met de deze leuke activiteiten in ‘oons stedke’? Kunst in de Etalage, Kunstmarkt, Kunstbeschouwende rondleidingen, animatiefilm 'Knor', boerenfietsroute, speurtocht en nog veel meer!
Iedere dag in de herfstvakantie is er iets leuks te doen, voor jong en oud! Loop binnen bij de Tourist info Oldenzaal en doe mee aan de stadswandeling, de speurtocht of fiets de boerenroute. Tijd om lekker mee te doen met de leuke activiteiten. Want Oldenzaal is natuurlijk jouw plek!, ook deze vakantieperiode. Op diverse plekken in de stad is er Kunst in de Etalage is t/m 23 oktober te bezichtigen in diverse etalages en op zondag 23 oktober in de overdekte Kunstmarkt in winkelcentra, de Vijfhoek en de Driehoek, waarvan je de posters vast en zeker al wel voorbij hebt zien komen.
SPEURTOCHT
Doe je ook mee aan de speurtocht 'Gloepensen Gruffalo' ****in 't Twents? Ken jij de betekenis van moeilijke Twentse woorden? De tocht is gebaseerd op het De Gruffalo, maar dan in 't Twents. Natuurlijk hebben we voor iedere deelnemer een leuk klein prijsje wanneer je het opdrachtenformulier inlevert. Heb je alle antwoorden goed? Dan kun je iets winnen.
Op 25 plekken in de stad Oldenzaal hangen posters waarop een vraag staat over de 'Gloepensen Gruffalo'. Help jij mee om de Nederlandse woorden te vinden?
De speurtocht is gratis af te halen bij de Tourist info/Oldenzaal Promotie aan de Grootestraat 35 in Oldenzaal.
Check ons uitgebreide herfstvakantie programma. We weten zeker dat er wel iets tussen zit om te doen met het gezin, met de familie, de buurtjes of…. in je uppie. Ook prima!
TWENTSE HERFSTVAKANTIE WEEKAGENDA
Bijna iedere dag: Torenbeklimming, Sammy in de jungle wandelroute, Sammy en de schatkaart, Happen en Stappen, Ett’n halen op de pedalen, Bingo tochten, Fietstocht geheim van Hades, Openstelling St.Plechelmusbasiliek, Boerenfietsroute. Voor een aantal activiteiten verwachten we, dat jij je 2 dagen van tevoren aanmeldt, terwijl er ook diverse activiteiten, iedere dag zonder aanmelding gedaan kunnen worden. Voor meer informatie hierover check de agenda op www.uitinoldenzaal.nl/agenda.
Zaterdag 15 oktober: Workshop Giga Groen Zondag 16 oktober: Koopzondag Woonboulevard Maandag 17 oktober: Gratis ‘Kunstbeschouwende’ rondleidingen langs Kunst in de Etalage Dinsdag 18 oktober: Gratis ‘Kunstbeschouwende’ rondleidingen langs Kunst in de Etalage & Stadswandeling o.l.v. een gids Woensdag 19 oktober: Gratis ‘Kunstbeschouwende’ rondleidingen langs Kunst in de Etalage & Animatiefilm Knor
Donderdag 20 oktober: Gratis ‘Kunstbeschouwende’ rondleidingen langs Kunst in de Etalage Vrijdag 21 oktober:
• Gratis ‘Kunstbeschouwende’ rondleidingen langs Kunst in de Etalage
• Stadswandeling o.l.v. een gids
• Stadswandeling bij kaarslicht
Zaterdag 22 oktober:
****Gratis ‘Kunstbeschouwende’ rondleidingen langs Kunst in de Etalage
Zondag 23 oktober
• Kunstmarkt
• Koopzondag Centrum
• Koopzondag Woonboulevard
• Open dag kunstenaarscollectief
• Piepenrek
En nog veel meer! Ben jij er ook bij? ‘Oldenzaal, jouw plek!’.
Meer verhalen uit Oldenzaal
Ondernemer in de spotlight
Experience Beauty: De nieuwe aanwinst voor winkelcentrum De Vijfhoek!
Cultuur Magazine Najaar 2023
Verhalen uit Oldenzaal
De Groote Markt: het gezelligste horecaplein van Oldenzaal!
Verhalen uit Oldenzaal
Agenda september 2023: modespektakel, kermis en meer..