KNUS bestaat online al een tijdje maar is sinds kort ook fysiek in Oldenzaal te vinden. Oftewel de winkel in de Deurningerstraat is op diverse dagen geopend om de cadeauartikelen en woonaccessoires in het echt te bekijken.
Over KNUS Home & Gifts
Kehly Roetenberg is de eigenaresse van KNUS Home & Gifts. Het is een droom die uitkomt. Ze is 27 jaar komt uit het horecaleven en heeft altijd de ambitie gehad om een koffiewinkeltje te beginnen. Toen de coronapandemie toesloeg, besloot ze om een webshop te starten, wat uiteindelijk heeft geleid tot de opening van een fysieke winkel.
Maak van je huis een thuis
Woonaccessoires en cadeauartikelen
KNUS biedt wasparfums, kleine cadeaus, kandelaren, kussens en andere unieke producten aan die je niet overal tegenkomt. Het doel van de eigenaresse is om een geweldig alternatief te bieden voor traditionele cadeaus zoals bloemen of wijn. Bij KNUS Home & Gifts vind je dus altijd iets passends voor jouw interieur of om cadeau te geven aan een ander.
KNUS
Over eigenaresse
Ze hoopt dat haar winkel een mooie aanwinst zal zijn voor Oldenzaal.
De eigenaresse van KNUS is zelf afkomstig uit Oldenzaal. Samen met haar man Jarno regelt ze de winkel en webshop. Kehly zie je meer in de winkel en Jarno regelt de zaken op de achtergrond zoals de webshop.
Openingstijden
KNUS Home & Gifts is geopend:
vanaf woensdag 17 mei elke woensdag geopend
Donderdag 10.00 uur tot 17.30 uur
Vrijdag 10.00 uur tot 17.30 uur
Zaterdag 10.00 uur tot 15.00 uur
Koopzondagen
Ben je nieuwsgierig geworden? Kom dan een kijkje nemen bij deze nieuwe winkel aan de Deurningerstraat.
Wil je de producten alvast bekijken ga dan hier naar website.
Klik hier
Meer verhalen uit Oldenzaal
Nieuws & Tips
Nieuwsbrief juni 2023
Nieuws & Tips
Agenda juni 2023: De zomer lacht naar jou!
Nieuws & Tips
5 tips voor een zonnig en ontspannen Pinksterweekend in Oldenzaal
Nieuws & Tips
De 5 leukste en gezelligste koffie adresjes in Oldenzaal!